Problém so sťahovaním mailov v Thunderbird po zmene hesla

Neviem sťahovať maily z gmail do Thunderbirdu po zmene hesla. Skúsil som heslo v správcovi hesiel vymazať, napísal som ho pri sťahovaní ručne, hodil cez ctrl+v, ale stále hádže chybu Web login required: https://support.google.com/mail/answer/78754. Na tej adrese je rada počkať 10 minut, ale nepomohlo. Ulock kapča tiež nepomohol. Prihlásenie sa cez chrome tiež nič. Kde môže byť chyba?

Odpovědi na otázku

Snáď to niekomu pomôže: prišiel mi na inú adresu mail s info o "Kontrola blokovaného pokusu o prihlásenie", kde je odkaz na "Povoliť prístup" a tam je nutné povoliť "Prístup pre menej bezpečné aplikácie". Thunder nie je bezpečný?