» Poradna » Notebooky

Problem so Sleepom

Zdravim,moj nb ASUS sa zacal spravat divne. Spustil som film cez VLC player 3.0.7.1. a zaspal. Film dobehol a nb bol nastaveny prejst do stavu Sleep po 15min. Rano bol nb vypnuty. Skusil som to znova a cca 1-2h po skonceni flmu bol nb zamrznuty. Musel som ho natvrdo vypnut a zapnut. Pre istotu som pred chvilou vyskusal, co sa stane 15min. po zastaveni VLC. Asi po 17min. presiel nb do Sleep-u. Po stlaceni Space si vypytal normalne heslo a po jeho zadani sa v pohode rozbehol. Pouzivam original win10 s poslednym update Maj 2019. Mam nejaky problem? Dik za tip.

Odpovědi na otázku

to mě nestraš s tím májem 2019, mě na to přešel taky ntb a zapomněl všechna uložená hesla k wifinám. To zas bude sranda a milion natahaných megabytu z microfostu než to dají do kupy...dělalo ti to aji před tím ten režim spánku? nejspíš nee co