» Poradna » Ostatní

Problém so Skype

Dobrý deňČasto používam skype, no, ale včera sa mi stala takáto vec.Idem sa ráno prihlásiť a moje skype miesto kolonky na prihlásenie, bol velký smailík a z očí mu vypadávali slzy, proste, ako by mi nešla wifi, ale wifi ide, čiže internet.Tak som ho dnes odinštalovala a znova chcela preinštalovať, ale mi nahodilo tabuľku "filterwindovs smartScreen je nedostupný.Skype potrebujem.Prosím vás, neviete mi niekto pomôcť? Som už staršia a moc sa v tom nevyznám. Ďakujem

Odpovědi na otázku

tak to nejsem sam mě to taky děla tuhle chybu a nechce semi vubec prihlasit tehle novy skype je pekne nahovno nevim čim to je ale měli by to dat nejaky dokupy docela sem si stim sral jak neco ale stary skype veli ale furt vypdava mno

Ale ty to už máš vyriešené.... že? Inde sa o tom debatovalo..... nebudem uvádzať......

jednoznačne bordel v systéme..skype funguje normálne