Problem so sekanim hry Grand Theft Auto: Liberty City Stories

Nazdar. Zostava MB gigabyte M57SLI-S4 CPU AMD 64x2 6000+ Ram 2x2GB GPU Geforce GT440Kupil som original hru,precistil pc ,prepastoval chladic CPU, preinstaloval Win 7 Ultimate ,nainstaloval drivery spolu s update pc a directx,no po nainstalovani hry - hra seka . Neviete ,co by pomohlo?

Odpovědi na otázku

Este jedna vec ma zarazila,ze pri stiahnuti najnovsieho ovladaca na grafiku ,tak po chvilke instalacie obrazovka zcernala a hore v lavom rohu blikal iba kurzor a nic sa nedialo -az pomohol tvrdy restart-hm zeby chybny ovladac?

mas pc verziu,ci to hras tu co je urcena pre pspcksa,cez nejaky emulator??

Lepší PC. GTAIV je dost náročná hra na výkon PC (je to pěkně odfláklá konverze z konzole). Já mám 4jádro 3.2GHz + GTX660Ti a rozhodně si nemohu dovolit hrát tu hru naplno. Když jsem měl před lety 2 jádro 3.6GHz + 8800GT (což byl stále lepší procesor než máš teď ty, grafika měla +- podobný výkon jako ta tvoje imitace) tak to běhalo skoro na minimální detaily a i tak se to občas sekalo. Prostě se s tím smiř. Do herního PC má tvoje sestava daleko.

ale ta LC stories,je na pc ci na psp?? ja som to hral cez emulator,ale sekalo to.. ta hra je len pre psp vyrobena,mojim snom bolo aby vysla na pc. mas ju teda na pc ci ako??