» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém se zvukem

Zdravím,prosím o pomoc.Mám LG smart tv a když si chci pustit film z notebooku přes hdmi,tak film běží v pohodě, tak po pul hodině mi začne jít zvuk před obrazem,a film je nekoukatelný.Prostě mi nepasuje zvuk,když někdo mluví.Koupil jsem si nejnovější hdmi kabel,zapnul synchronizaci u tv a stejně zvuk nepasuje.Už si nevím rady,nevím co kde nastavit,aby zvuk pasoval.Prosím poradte mi.Dík.Notebook je asus win 10,grafická karta intel hd graphics 630.

Odpovědi na otázku

Když to zkusíš bez TV, tak je film OK? (není problém v samotném filmu)?Zkus jiný přehrávač, popř. aktualizuj ovladač hdmi digital audio.