» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém se zvukem

Dobrý den chtěl bych se zeptat: Mám problém se zvukem a to takový že se mi vůbec nezobrazuje v dolním panelu na zesílení nebo zmírnění zvuku a když dám normálně v nastavení "nastavení zvuku" tak mi to napíše že nemám aktivovanou službu a dám aby se ta služba aktivovala tak se nic neděje nevím jestli to má něco společného ale stalo se mi to chvilku potom co jsem si zahrál hru v emulátor u na ps1(epsxe) a ještě se mi přidala další jednotka(myslím tím v "počítač" kde je jednotka cd-romu, místního disku c, atd. Přidala se mi konkrétně další jednotka cd-romu a jsem si na 100% jistý že tam před tím byla jenom jedna a ještě když zapojím flashku(flash disk) tak se mi tam vůbec nezobrazuje. Budu moc rád když mi pomůžete. Přeji hezký den.

Odpovědi na otázku

Jo...Zapomněl jsem mám Windows 7 Home Premium

Jednotku cd-rom si vytvořil ten emulátor.Nevím přesně kam všude ten emulátor zasahuje ale tipuju že vám stále někde na pozadí ten emulátor běží a proto nemáte některé věci dostupné.

Děkuji zkusím ukončit proces emulátoru ve správci úloh.

Zkoušel jsem to ale nic ani ten epsxe neběží v pozadí prostě nic

Jo ještě jsem zapomněl napsat že mi vůbec nefunguje zvuk

A když zapínám Windows tak se mi tam na chvilku dole v tý liště ten zvuk zobrazí

A jak vypadá zvuk ve správci zařízení?Není zakázaný nebo vykřičník u něj?Zkuste stáhnout a nainstalovat ovladač zvuku ze stránek výrobce.

Děkuji... Zkusil jsem to ale další chyba správce zařízení je prázdný prostě nic bílá obrazovka.

No,tak to vypadá na hodně větší problém,než jen zvuk.Tady to vypadá že Windows melou z posledního a nevyhnete se nové instalaci.Nenapadá mě ani jak k něčemu takovému mohlo dojít.

Děkuji.. Kdybyste věděl jak to spravit (kromě přeinstalace) tak dejte vědět přeji hezký den.