» Poradna » Notebooky

Problém se zvukem

Zdravím, mám nový notebook, jedná se o acer swift 3. Když si pustím hudbu, nebo třeba video na yt nebo nějaký seriál tak vžycky při spuštění nejdříve jakoby zapraská v reproduktoru. Dělá to právě vždy jen pokud mám zapojený zvuk do externích reproduktorů. Na reproduktorech na notebooku se to neděje. Nevíte někdo čím by to mohlo být?

Odpovědi na otázku

Nektere reproduktory maji usporny rezim, takze se po chvili neaktivity uspi. Zkus pred pustenim hudby poslat jen nejaky zvuk at se probudi.