» Poradna » Notebooky

Problém se zvukem

Mám takový problém. Přes noc noťas nevypínám, pouze ho zaklapnu a poslední 2 dny. Když ho ráno spustím, tak mi nejde zvuk. Nepomohl ani restart pouze až vypnutí a následné zapnutí a zase šel, ale další den se stal ten samý problém a dnes též. Nevíte někdo čím to může být způsobeno ? Nikdy dřív jsem taková problém neměl. Předem díky za každou odpověď

Odpovědi na otázku

Ahoj, napadá mě jen, jesti neproběhla v posledních dnech nějaká aktializace systému s ovladači na zvuk, které s tímhle mají problém. Zkusil bych vrátit bod obnovení k datu, kdy se ti tohle ještě nedělo, potažmo odinstalovat poslední aktualizace. Za pokus to stojí...

můžu se zeptat jak můžu smazat aktualizace ne win 10 ? Jinak moc děkuju za radu :)

tak dobré už jsem na to přišel :D