» Poradna » Programy

Problém se zvukem v Chromu

Dobrý večer, v Chromu mám na současném PC problém se zvukem. Třeba při poslechu GRoovesharku se neustále zasekává, video na Youtube se kvůli němu nespustí prakticky vůbec. Přitom v jiných prohlížečích nebo programech ten zvuk funguje normálně. Všiml jsem si i na jiném novějším PC, že se ten zvuk u Groovesharku v Chromu sekal. Netušíte někdo, čím by to mohlo být, že ten zvuk pod Chromem správně nefachá,ale ve Firefoxu ano?P.S. Mám teď starší použitý PC s Ram jen cca 500 MB, na kterém mi běží Win7. Vím, že ramka je to malá, ale proč by měla způsobovat problémy právě se zvukem, a to jenom v jednom prohlížeči? Navíc ty problémy se zvukem jsou, i když mám v Chromu otevřenou jenom jednu záložku a RAm by neměla být zaplněna.Díky předem za rady

Odpovědi na otázku

Novější verze internetových prohlížečů jsou stálé více náročnější a chrome patří největší žrouty RAM. Před měsícem jsem na zkoušku chtěl zkusit chrome, ale po otevření 20 tabů se mi začal freezovat systém včetně myši na několik minut (a to mám 4 GB RAM) .Osobně doporučuji a používám internetový prohlížeč Pale Moon (32 bit) s firefoxovým jádrem Gecko, který je méně náročný než Firefox, svižnější, oproti ostatním prohlížečům téměř nepadá a unese klidně 70 otevřených tabů (na 4 GB mám osobně odzkoušeno :) ) .Pokud chcete přesto tento problém opravit na chromu, tak do adresního řádku naťukejte chrome://plugins/ kde vpravo nahoře rozkliknete + Details (podrobnosti) , vyhledáte plugin Flash player kde bude zapnutý (zafajfkovaný) jak Windows flash player, tak i chromovskej flash player. Jeden z nich vypněte (odfajfkujte) a vyzkoušejte, zda-li se bude zvuk stále sekat (pokud grooveshark a ostatní služby jedou na flashi) . Popřípadě vypněte HW akceleraci flashe.

Zde přikládám screen jak by to mělo vypadat http://s20.postimg.org/goggrg7xp/screenshot_27.png .