» Poradna » Web a internet

Problem se zobrazením (zelené pozadí) u online videa

Místo obrazu běží v okně videa zelené pozadí. Video se přehravá bez obrazu. Zvuk funguje normalně. Nějake tipy nebo doporučení?

Odpovědi na otázku

Problém u prohližeče Mozzila. IE a chrome nelze vůbec přehrat.

Fosilii jménem IE nemá smysl vůbec řešit. Firefox je aktuální verze?

ano.verze 71

OK, co máš za grafickou kartu? Pokud je to nějaká nVidia či Radeon, máš nainstalovaný ovladač z webu výrobce (u notebooku výrobce notebooku, u desktopu výrobce grafické karty)?

Intel HD Graphics 4600celou dobu problem s videi nebyl. 2 měsíce co je tento problem se zobrazením online videa.

Ked nevies napisat kodek, rozlisenie, datovy tok videa, tak sem daj adresu online videa.A napis na akom hardveri to prehravas.

Zkusil bych updatovat drivery grafiky, pripadne docasne zakazat v prohlizeci hw akceleraci

update jsme už dříve provedl. Problem vyřešilo zakazání hw akcelerace. díky za pomoc.

Restartuj počítač

Díky všem za rady a tipy. Problem vyřešeny. Problem vyřešilo zakazání hw akcelerace v prohlížeci. Díky za pomoc.