» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém se zobrazením hry ve fullscreenu

Ahoj,můžete mi někdo poradit kde se to dá přepnout dle požadavku v textu níže ve Win 7?Hra se mi zobrazí jen v malém okně a nejde zapnout na celou obrazovku.Děkuji.----------"Screen Color DepthZuma requires you to be running in 16 bit color mode or better. It may not function in windowed mode properly in 256 Colors. If you are running in 256 Colors, the game will try to switch to full-screen mode.In addition, the game may run slowly in windowed mode using 32 bit color. If this occurs, switch to full-screen mode, or change your color depth to 16 bits."

Odpovědi na otázku

Alt+enter?PrasatkoPee

Klepni pravym tlacitkem na zastupce te hry a v zalozce Kompatibilita nastav tech 256 barev .

to jsem udělala,zadala jsem i zobrazit pro XP a nic...

dle toho nemas spravne nastavenou grafiku a zrejme nenainstalovane ovladace

Noťas je kupován v obchodě s legálním Win 7,tak snad je tam vše co je potřeba,jinak teda nevím kde co nastavit