» Poradna » Ostatní

Problém se zobrazením cod4 malá obrazovka

Zdravím , potřebuju poradit , hrál jsem call of duty 4 a hodilo mi to nějakej error restartoval jsem to a když jsem to zapl znova tak se to nezaplo na celou obrazovku ale jen na okno , zkoušel jsem nastavení optimální, změnit grafiku , nic nepomohlo nevím si rady prosím o nějakou radu Děkuji

Odpovědi na otázku

zničil se ty počytač, kup sy novej

Nauč se psát :) prosil jsem o normalni radu ne o pod průměrně inteligentní radu :)

pokud máš Win7, smaž veškeré nastavení útču, tzn. jdi do AppData, Local, Virtual Store, Activision, COD4, players a tam všechno smaž, přijdeš o všechny účty v COD4 a nastavení ale vyřeší to tvůj problém :)

Mam ještě visty to rozlišení jsem uz udělal jenže tam je jeste jeden problem , mys se hejbe moc rychle ve hře a nehejbe nahoru a dolu , citlivost je ale okay