Problém se zdrojem?

Zdravím, už dlouhou dobu se snažím řešit problém, který mi zhasíná monitor, vypíná, nebo zmrazuje trochu náročnější hry (GTA 5, Assassins Creed apod.)nevím jestli to je problém s nedostatkem výkonu v PC nebo se špatným zdrojem.Dá se nějak zjistit výkon zdroje, když nevím jeho jméno?děkuji.

Odpovědi na otázku

Okometricky prozkoumej štítek na zdroji. Mělo by tam být napsáno i to jméno.A musíš zjistit, jestli zhasíná samotný monitor (signál z grafiky je OK), nebo zda grafika přestane posílat signál do monitoru. Nejlépe zjistíš vyzkoušením jiného monitoru - to ostatně platí i o zdroji.