Problém se zdrojem

Přišel mi nový zdroj Corsair VS550, nedjříve normálně fungoval, po chvíli se počítač sám od sebe vypnul a při zapínání se nic neděje, ani větráčky se netočí jen svítí podsvícení klávesnice. Zkoušel sem vypojit a zapojit kabely a nic, z přehřátí to taky nebylo. Měl by tedy někdo nějaký nápad co s tím? :) Předem děkuju za pomoc.

Odpovědi na otázku

Co se s tím asi dá dělat...... Můžete to na upřeně koukat, můžete se vztekat, můžete psát do poraden,...... Nicméně nakonec stejně budete muset udělat to co už stejně víte a ten zdroj vyměnit! Jinak se stejně nedozvíte, zda to je opravdu on. Opravdu je k tomuto potřebná nějaká rada?

Ten zdroj vrať.. je to nepovedený šrot.. Místo něj kup Corsair RM550x

Proč sis vybral tak zoufalý zdroj? Nesdělil jsi hw sestavu. Co s tím?Pokud má daný zdroj výkonnostní rezervu min. 50 % oproti max. možnému příkonu PC, zjisti, zda ho můžeš ho vrátit.ANO, jsem ve lhůtě:požaduj (za příplatek) použitelný zdroj, např. Corsair řady CX|TX nebo lépe: RM, samozřejmě s min. 50 % rezervou.NE:Reklamace.