» Poradna » Počítačové sítě

Problem se zapojenim PC do site. zpomali celou sit.

Zdravím,mám takový jistý problém se sítí. Jakmile zapojím do routeru kabel z pevného počítače tak zhruba 5 minut jde internet normálně a potom strašně zpomalí celou síť, místo pingu 5 mám ping 50 a místo 20 na download mám 2. zkusil jsem už skoro vše. Přeinstalovat ovladače síťovky, nový router, nové kabely... Nevíte někdo čím by to mohlo být? Děkuji.

Odpovědi na otázku

A když ho zase odpojíš, tak co?

tak je vše ok. na bezdrát vše jede.

Když se to zpomalí, podívej se do Sledování prostředků, karta Síť.

Asi tam bude nějaký těžící virus, nebo něco takového.

nabootuj na tom PC nějaký live linux a pak ho zapoj do routeru kabelem. Pokud se internet nezpomalí, ale budeš moct normálně surfovat, tak máš ve Windows nějaké svinstvo. Pokud se zpomalí i na linuxu, tak je nějaký problém s hardware.

zkusím, díky

ping na router, alebo na nieco v Internete?

ping na router je v pohode.. normalne 1ms.

To by napovedalo, ze to, co tam pripojis zahlti router.Otazne je, ci je to legitimna aplikacia (napriklad skype, torrent), alebo to mas zavirene.

Jestli tam máš nějaký aktualizovaný antivir, tak startni wokna v nouzovém režimu a proskenuj. Nebo si na to stáhni jednorázovou aplikaci třeba od Kasperski ... ale furt skenuj v nouzovém režimu.

Jakoze mam při zapínání PC ho hodit do nouzového režimu ?

Jo