» Poradna » Notebooky

Problém se zapojením monitoru

Nazdar, mám dotaz. Dneska mi přišel monitor BenQ GW2470H FHD no a potíž je v tom že mi nejde spustit přes HDMI kabel, mám ntb Lenovo IdeaPad Z710 a po zapojení HDMI se mi na monitoru BenQ naskočí Cable no connected ale když v ntb najedu nastaveni, zařízení tak tam monitor vidím že je připojen a další věc je to že když to připojím přes VGA kabel, monitor jede bez problému. Nevíte v čem je chyba ?

Odpovědi na otázku

Jo zapomněl jsem na jednu věc, chyba v HDMI kabelu asi nebude, mám 2x HDMI kabel a ani u jednoho to nešlo.

Výstup na HDMI nastaven máš?

To najdu kde ?

Dobře už sem to našel, dík za radu :)

Ahoj, mám stejný problém nejde mi monitor při zapojení na HDMI, mám win 10, jak mám postupovat, když mi to nejde podle manuálu?

No mě pomohlo to že jsem si na monitoru nastavil vstup na HDMI. Prostě jsem monitor zapojil a zapl a pak se hrabal v jeho nastavení dokud jsem nenašel vstupy (VGA, HDMI1, HDMI2) a pak jsem je jen přepínal dokud mi obraz nenaskočil.