» Poradna » Mobily

Problém se zapnutím Xperia M4 Aqua

Zdravím, mám mobil Xperia M4 Aqua od značky Sony. Už jsem se pokoušel něco najít na podpoře Sony ale nenašel jsem. Když mobil zapnu (s nabitou baterií) tak se zobrazí bílá obrazovka s nápisem Sony, trvá to tak 5-7 vteřin a pak následuje restart mobilu a takto to jde stále dokola. Nechal jsem to takto hodinu. Když jsem se po hodině na mobil podívat tak žádá mobilu byla hodně teplá a mobil pořád nenaběhl. Nemáte někdo s tímto nějakou zkušenost nebo neporadil by mi někdo prosím co s tím? Děkuji.

Odpovědi na otázku

Já bych doporučoval navštívit servis.

Snad si nemyslíš, že se vážně obtěžoval hledat :D

Když jsem se po hodině na mobil podívat tak žádá mobilu byla hodně teplá a mobil pořád nenaběhl.nemámdoporučuji: Hodit do nějaké kapaliny nejlépe do 4M

zdravicko . MAL som m4 a prave kvoli tomuto problemu som sa jej zbavil . Skusal som aj reflow aj servis a jedine riesenie je vymena dosky co je vzhladom na cenu hlupost . Kolko mate ten mobil? Moj zdochol po roku aj 2 mesiacoch :/ Inac plne fora su toho . Ako docasne riesenie skuste tlacit tam kde je logo nfc pri starte pripadne ho rozobertea znovu pripojte tie kable . Momentalne sa mi obcas este zapne . A ak ju chcete vypnut tak pri sd slote je dierka na nudzove vypnutie :)