» Poradna » Notebooky

Problem se zapnutím notebooku

při zapnutí nabíhá až na windows xp dal nenaskočí a vrátí se do nabídky kde je na výber stav nouze,stav nouze s praci v siti,stav nouze se systemem ....ms-dos,poslední známá funkční konfigurace,spustit systém běžným spusobem.......at dám cokoliv pokaždé se opakuje dekuji za rady.....

Odpovědi na otázku

A co máš za nbook?

Pošahaný WXP. Skús najprv vložiť CD s WXP, Konzolu, spusti cmd.exe s príkazom sfc /scannowMarná pomoc, nepomôže sfc: Zálohuj svoje dáta z oddielu C:\ a preinštaluj.Alebo, ak máš po ruke CD inštalačku u WXP existovala ako jediná a posledná možnosť i tohoto Windowsu "prešrotovat" (opraviť) sprznený systém so zachovaním nastavenia.