» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém se zapínáním pc

Dobrý večer, mám problém se zapínáním počítače. Pracoval jsem na něm jako každý den a bez jakéhokoliv varování se vypnul. Repsektive naskočila modrá obrazovka. Než jsem stačil cokoliv zaregistrovat, modrá obrazovka byla pryč a pc se vypnul. Zkoušel jsem ho tedy znovu zapnout, ale místo toho jen naběhla černá obrazovka a kurzor načítání. Chci se teda zeptat, v čem by mohla být chyba. Normálně bych dal pc do opravny nebo se ho snažil nějak opravit sám, nebylo by to poprvé, ovšem je to zkládaný pc od mého kolegy, který si odjel na dovolenou, tudíž ho nemám kam dát a potřebuji ho co nejdříve...

Odpovědi na otázku

Je třeba zjistit, čeho se ta modrá obrazovka týká.

ziadny pc servis v okoli? Mas nejaky volny HDD? Skus nan nainstalovat cisty windows, ked to pojde, tak je bud vadny disk alebo sa len pokazil windows, ked to nepojde tak mas vadny iny komponent v pc..