» Poradna » Mobily

Problém se zadní kamerou

Mám problém se zadní kamerou. Nefunguje, ale občasně funguje. Přední kamera funguje úplně v pořádku. Z přední kamery nejde přepnou na zadní. Neukazuje se ikona na přepnutí. Za každou radu děkuji.

Odpovědi na otázku

Kamera na čem? Jako na telefonu? A jakém? To si máme domyslet nebo jak? Přemýšlím, jestli je tu ještě vůbec někdo, kdo se opravdu ptá, nebo jenom samí prázdninoví otravnudové.

Opravdu se ptámTady jsou dodatečné informaceNa telefonuLenovo A6020a40

Mě zase blbne ten levej čudlík na tom tamtom tam dole okolo toho tamtoho. Však víš.