» Poradna » Programy

Problem se STEAMem

Ahoj všem. Jeden znamej ma problem se STEAMem. Chtěl bych mu nějak pomoct. Koupil si originál DVD se CS Source, nainstaloval, běhalo mu to nějakej čas úplně v pohodě, dokonce se na nějakým oficiálním klání umístil se svým týmem na třetím místě. Pak mu ale nedávno najednou kleknul STEAM, nespouští se jak má. V tray oblasti není ikona. Ve spuštěných procesech je, bere si cca 15-16MB RAM, ale jinak není jeho činnost vidět. Vyházel jsem mu z kompu vše, co se mi nějak nezdálo, viry nejsou (NOD32), spyware taky ne (SpyBOT). Reinstalace STEAMu z cd nepomohla, ani nová instalačka stažená z netu nepomohla. Reinstaloval jsem všecky drivery, DirectX. Instalace STEAMu proběhne v pořádku, ale jakmile se STEAM spustí a natáhne si update, tak zmizí z tray a je to v háji. Vykopnul jsem mu z kompu celou hru a všecko, co k tomu patřilo, ale steam se chová stále stejně. Už mě nenapadá nic jiného než format C a reinstal Windows, ale nejem si jist, jestli to opravdu pomůže. Díky za případné rady a návrhy

Odpovědi na otázku

Ja bych zkusil pockat. Kdysi davno se mi stalo, ze fakt trvalo asi pul hodky, nez naskocil. Ale priznavam,z e to jsou minimalne tri roky dozadu.Pokud vladnes anglicky, tak bych zkusil forum na steampowered.com Daji se tam casto najit odpovedi na mozne problemy.