» Poradna » Web a internet

Problém se stahováním

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li jste se někdo nesetkal s problem stahování z uloz.to ? Vždy když dam něco stahnout je jedno jaký soubor klidně můj tak to napíše "Soubor je momentálně nedostupný, zkus to prosím později" je jedno jestli stahuji přes free nebo premium .. Přitom když dám ten samí soubor stáhnout na mobilu přes mobilní data tak to stahnu.. Připojim li se na wifi tak to nejde .. Mám net od netboxu ( ted jsem k němu přešel dříve jsem mel UPC a vše vpořádku fungovalo)Budu rád za každou radu Děkuji

Odpovědi na otázku

WiFi/2,4 GHz = nestabilní protokol; v zarušeném prostředí nepoužitelný.Co s tím?Použij UTP.

tím to není kabel jsem již zkoušel..

Taky mam netbox a funguje vzdy skvele.Mobilem stahuji malo,ale vzdy v pohode,takze to bude spis bordelem v mobilu.Ale to co popisujes se nam stava v praci na wifi obcas nekomu a vzdy pomohlo to vycistit Clean Master apk.Ted jsem to zkusil jen ze zvedavosti doma a OK. http://www.jpeg.cz/obrazek/ej3m

u UPC se mi to stává v určitých časech z youtube, stahnu jen mp3, vždy přes kábl

tak problém vyřešen, bylo potřeba aktivovat veřejnou IP adresu v kontě netbox ..

Dobrý den,zkuste odškrtnout (zrušit zaškrtnutí) volbu „kontrola IP adresy“ v dalším nastavení Vašeho účtu a opakujte stahování.Nastavení Vašeho účtu naleznete na adrese uloz.to/nastaveniPokud se Vám nastavení nedaří změnit, postupujte dle instruktážního videa uloz.to/xZodJdE/nastaveni-uctu-mp4

"Soubor je momentálně nedostupný, zkus to prosím později..." vypisovalo posledné dni aj mne. Keď som si prečítalo zopár rád, ktoré sa k problému vyskytujú na webe, usúdil som, že si treba spraviť poriadok u seba. Chyba nebude na ulozto.Vyčistil som registre ...nepomohlo.Popátral som v pamäti, odkedy sa hláška vypisuje. Od inštalovania doplnku Clean Links na vyčistenie linkov (niekde som schytal nedávno prasačinu, ktorá vo Firefoxe presmeruje aktívne linky, ESET ich síce zablokoval, ale k pôvodnej adrese som sa jednoduchým preklikom nedostal).Doplnok som zakázal, reštartoval Firefox a ulozto chodí korektne ako vždy :)Takže, ak v minulosti sťahovanie fungovalo bez problémov, zalovte v pamäti, čo ste inštalovali predtým než sa chyba objavila! A odinštalujte alebo zakážte, obmedzte,...