» Poradna » Web a internet

Problém se stahováním

Ahoj, mám problém se stahováním... Žádný film ani seriál se mi nedostahuje dokonce, skončí na 99% a pak se začne stahovat znovu, takže když se dívám na film, tak se vypne a já se můžu začít dívat od začátku - nikdy se vlastně nemůžu dodívat dokonce. Film se stahuje znovu a znovu... Někdo nějaký nápad??

Odpovědi na otázku

IDM 6.25

A nepoužíváš společně s chromem antivir Avast? V této kombinaci je takřka nemožné stahovat, jelikož se právě v 99% dělá jakási kontrola na viry, která nemusí doběhnout až do konce.