» Poradna » Ostatní

Problém se stahováním alikací

Když si chci z obchodu play stáhnout aplikaci napíše mi telefon že nemám dostatek místa což není pravda. Totéž se opakuje s jakoukoliv jinou aplikací ať má jakoukoliv velikost. Momentálně mám cca 450 MB volného místa.

Odpovědi na otázku

Zazálohovat a tovární nastavení.

Promaž si cache všech aplikací, poté už by neměl být problém (Nastavení - Aplikace - a po rozkliknutí aplikací klikej na Vymazat mezipaměť) .Nechápu proč kolega nade mnou hned radí tovární nastavení.

450MB z kolika? Android ti nedovolí instalaci nové aplikace, pokud nemáš volných minimálně nějakých 10% z celkové uživatelské paměti.

aha tak tady bude asi ten problém. 10% odpovídá 800 MB.

Ta velikost se ovšem vztahuje jen k oddílu pro aplikace (ještě jsou tam oddíly pro systém), ne k celkové velikosti paměti.