» Poradna » Ostatní

Problém se spuštěním

Mám problém se spuštěním hry Sniper Elite 4 hru mám zakoupenou přes steamVždy se mi ukáže jen menu a když dám PLAY tak mi to hru schodí můžu tto opakovat několikrát a vždy se stane to saméCo mám dělat?

Odpovědi na otázku

Koupil jsem si trabanta. Má tachometr do 120 km/h, ale 120 nechce jet. Co mám dělat? Dotaz na úrovni tvého. Nenapíšeš ani HW konfiguraci PC a chceš radu? Je toto normální? Není. P.S. Kolikrát ještě chceš obsahově stejným dotazem "plevelit" poradnu?

https://www.zive.cz/poradna/problem-se-spuste... Presne podľa nicku - opakuje ako papagáj......Nahlásené.....