» Poradna » Programy

Problém se spuštěním

Zdravim lidi , mám problém spustit hru SW : Jedi knight Jedi academi . Zachtělo se mi zahrát si něco fakt starýho , takže sem sáhl po tomhle. Jenže po instalaci, když chci hru spustit, tak se mi akorát zvětší obrazovka a hra spadne a dál nic. Tak sem zkusil nainstalovat 5let staré ovladače na grafiku ( ATI Radeon X1950 GT) , ale ani to nepomohlo. Zkusil sem i jiný crack , ale furt mi to padá a už fakt nevim co dělat. Tak se obracím na vás pro rady a nápady . Díkes za odpověď

Odpovědi na otázku

nebylo by na skodu napsat na jakem OS to chces hrat.
nejak to nemuzu vycist ze sve jasnovidne koule.

No na Windows XP , abych nezapoměl tak paměti má 1GB

spustit v režime kompatibility s win98 v rozlíšení 640x480

Zkusil jsem všechny kombinace co tam šli a nic pořád to samí. Ale díky za radu.

Ten patch už sem tam dal . Už si začínám myslet že je to beznadějný :'(