» Poradna » Ostatní

Problem se spustenim zapasu ve hre Fifa 18

Zdravím, 4 dny zpět jsem si koupil přes Origin Fifu 18 a vše bez problému šlape až na to, že když chci hrát za Atletico Madrid nebo proti němu třeba v kariéře, výkop nebo online, tak se hra spustí jen na treninkové hřište a pak už se to nenačte dál. Vše jsem aktualizoval a zkoušel jsem i reinstal ale nepomohlo to. Neví si s tím někdo rady ? Děkuji

Odpovědi na otázku

Cauko , zjistil jsi něco víc? Mi to udělalo v kariéře úplně to same a nevím si s tím rady.