» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problem se spustenim windows

Zdravim. Nekolikrst jsem byl nucen notebook vypnout ne uplne spravnym zpusobem.. Nehlede na uplne vybiti baterky... Po cemz mi zacalo pri spisteni pc nabihst jestli chci opravit windows, nebo spustit normalne... Nekolikrst jsme dsval spustit beznym zpusobem... Ale oni se to zobrazoval porad dokola. Chtel jsem tedy udelat neco pro svuj pc a dal jsem opravit spousteni win.... Vyhledalo to chyby, dalo je to opravit.. Po restartu to ale pise: Broadcom UNDI PXE-2.1 v14.4.5Copyright (C) 2000-2010 Broadcom CorporationCopyright (C) 1997-2000 Intel CorporationAll rights reserved.PXE-E61:Media test failure,check cablePXE-M0F:Exitinf Broadcom PXE ROM.No bootable device-- insert boot disk and press any keyMam windows 7 - oroginalni, ale nemam u sebe bitovou zalohu.. Kdovijestli jeste funguje. Predem diky za jakekoliv dobre rady.....

Odpovědi na otázku

No vypadáto na poškozený HDD. Jak vypsal BIOS, zkuste zkontrolovat napájení a připojení HDD.