Problém se spuštěním systému po výměně Grafické karty

Dobrý den,Měnil jsem starou GK (Sapphire 6570 1GB HM) za novou (Gainward GTX 1650 4GB). Předtím jsem odinstaloval staré ovladače a gk jsem bez problémů vyměnil, ale po zapnutí pc se mi objevuje pouze černá obrazovka a v pravém dolní rohu se mění akorát písmena s čísly (B3, A2) - to dělalo vždy na začátku každého zapnutí.Tudíž mě to nepustí ani do biosu protože hlavní obrazovka bootování ani nenaskočí. Zkoušel jsem tedy připojit monitor do integrované gk na základní desce ale tam se ani ta výše uvedená úvodní obrazovka s čísly nezobrazí a monitor nerozpozná připojeníZkoušel jsem také připojit zpět starou grafickou kartu a vše běželo v pohodě zase. Tak jsem zkusil aktualizovat bios ale také nic a pořád stejný problém.Napadlo mě čím by to mohlo být. Na specifikaci gk bylo napsáno že minimální potřebný výkon zdroje je 300w a má odběr 75w a nemá přídavné napájení. Mám 400w zdroj Eurocase. Podle diskuzí jsem už pročítal, že to je šunt a může mi reálně dávat třeba 250w. Nemám jiný zdroj na kterém to vyzkoušet ale nemám problém koupit nový (což budu muset asi i tak). Jen se chci zeptat jestli by to vyřešilo můj problém.PS: -chladič grafiky i chladič procesoru se točí (bůh ví ale jestli jde proud do SSD)- při mačkání tlačítek na klávesnici ve stavu té černé úvodní obrazovky se ozývají i v bedně divné zvuky (jakoby klikání) - a reproduktor občas vydává asi 5x takové vteřinové pípání což normálně neděláKomponenty - Intel Core I3 2100 3.10 ghz, MB: MSI H61M - P23 (B3), Zdroj Eurocase 400w, 6GB RAM

Odpovědi na otázku

... nejdříve si najdi v manuálu k MB /nebo na internetu/, co těch 5 krátkých pípnutí znamená - MB ti totiž takto něco sděluje ...

pravdepodobne si pri výmene buchol do chladiča, alebo to starý zdroj nezvláda, prípadne došlo nejakému skratu? ten eurocase neni zdroj ale prskavka.každopádne, 5x pípnutie značí chybu cpuhttps://forum-en.msi.com/faq/article/bios-beep-codes

Dával jsem si extra pozor protože vím jakej jsem trouba právě.. sestava se starou grafickou kartou jede jak má takže musí být problém v něčem jiném Zkusím se zítra poohlédnout po jiném zdroji

5 pípnutí na MSI je Processor error.B3 je reštartA2 je detekované IDE HDD/Floppy/CD/DVDROM

"Zdroj Eurocase 400w," I keď 400W - ale EUROCASE - VYHOĎ ho!