» Poradna » Programy

Problém se spuštěním Deamon tools

Prosím o pomos se spuštěním tohoto programu,nainstaluji ho a když ho spustím,tak mi vyskočí chybová hláška:DTPro.exe-Chybná bitová kopie a dále se píše..Program Files DEAMON tools/DTProHlp.dll není navržena na spuštění v systému Windows nebo obsahuje chybu.
dík za případnou pomoc

Odpovědi na otázku

Pokud nenapises verzi DT, operacni system a zakladni udaje o PC, tak dekovat ani nemusis.

4.10.018. je verze DT,mám Visty 64,dvoujádrovej procák,4 GB RAM......porad kámo

Koupit a necrackovat...

stiahni si verziu DT pre x64 system

Jen dotaz,na co to potřebuješ?Jinak kopii máš správnou,ale blbě nainstalovanou nebo staženou,popřípadě je chyba přímo v uploadovaném souboru