» Poradna » Notebooky

Problém se spuštění hry Space Engineers

Zdravím všechny....Stáhnul a zaplatil jsem si hru Space Engineers a bohužel nejde spustit. Pří zapnutí hra spadne a ukáže se tato tabulka.The current version of the game requires a DX11 card. /n For more infromation please see:https://blog.marekrosa.org/2016/02/space-engineers-n... DirectX mám, přeinstal jsem zkoušel, integritu též a prostě nic.Moc PC nerozumím, ale podle https://www.systemrequirementslab.com požadavky na hru mám.Ještě jsem zjistil že se mi nevytvořila složka Spaceengineers.cfg (kde se případně mění DX verze) a Spaceengineers.log je úplně jiný než má být.Neměl někdo náhodou taky takovej problém? Na oficiálním fóru toho je dost, ale většinou se to tam vyřešilo, že hráč měl dostatečnou grafiku.Na ofiko fóru mi ještě nikdo nekodázal poradit, spíš mi nikdo neodpověděl. Support mi jen napsal ať si aktulizuji ovladače, přeinstaluji hru, vyzkouším integritu a ve složce s koncovkou cfg si změním Dx. Vše jsem udělal až na to změněné Dx. Protože prostě tu složku tam nemám. Můj notebook https://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-6b85ec-da... jen mám RAM navýšem díky od vás kolegů na 16GB

Odpovědi na otázku

Ako dlho máš ten "stroj"? V prvom rade - aktualizuj ovládač grafiky. Pokiaľ tam bol od vyroby, nemusela mať GK aktivované DX11. Za ďalšie - niektoré hry si *.cfg (kofiguračný súbor) vytvárajú po prvotnom nastavení používateľom hry - v menu, keď si nastavuješ svoje všetky parametre, inak majú nastavené defaultné nastavenie, ktoré nezohľadňuje to, čo máš v mašine.

Nesplňuješ minimální požadavky na grafiku.HD6770M je stará slabota.

Podle oficiko podpory, splňuji. Jinak by se mi nestažili stále pomoc.

V notebooku máš HD6770M a minimální požadavky hry jsou na NV GT750, což je 2x výkonější karta, než máš ty...stačí?

Já jsem pouze kopíroval co mi napsala podpora. PS: spustil jsem to :P měl jsem jim poslat nějaký "vypis" z instalace a objevili tam chybu. ale jak tu tvrdil jeden kolega. Nedá se to hrá :D :D

Ani kdyby se ta hra spustila, nebude se vůbec hýbat. Já ji zkoušel před nějakou dobou na o něco lepší sestavě (pc) než je tenhle notebook (nějaká první i5 s R 8750) a mělo to tak 20 fps

Souhasím, konečně jsem to spustil ale ta hratelnost je děsná. Když jsme u toho. Potřebuji nový herní notebook :D cca 30tis Co mi doporučíte? HP Omen, MSI, DELL, ACER apd? Vím lepší je mít za tyto peníze klasický počítač, ale já potřebuji být mobilní....

nebylo by lepší si připlatit a koupit HP OMEN 15-ce013nc? Je to stejný notas až na RAM a Procesor

Nebyl, i7 neuchladí a platit 3000 navíc za 8GB RAM

a co je lepší Coffee Lake (8. generace) Kaby Lake (7. generace)?

Vybírám meziOMEN by HP 17-an100nc Shadow BlackOMEN by HP 17-an008nc Shadow Black

Ani jeden.

Ani jeden, protože jen GTX1050Ti.Za ty peníze máš už GTX1060.