» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problem se spuštění hry forza horizon 5

Dobrý den, včera jsem po si aktualizoval grafické ovladače pomocí geforce experience.Dnes mám problémy se spuštěním hry. Stále mi padá při zapínání. Včera jsem ještě normálně hrál a vše šlapalo jak má.Nějaké rady? děkuji

Odpovědi na otázku

A zkusil jste ovladač vrátit na původní verzi ze včerejška? Tzn. odinstalovat novou a nainstalovat starší, pěkně ručně, bez Geforce Experience ...

Dobrý den,
To bych právě že potřeboval ale nějak netuším, jak nejnovější aktualizaci odinstalovat na tu předchozí.
Na Googlu mi nějak extra nepomohli..

Ovladač ručně odinstalovat, z webu nvidie stáhnout tu starší verzi a ručně zase nainstalovat. A pro příště se držet starého přísloví "pokud ovladače fungují a nová verze nepřináší žádné velké změny (jako že by tu novou verzi něco vyžadovalo, což se zatím neděje) tak neaktualizovat!