» Poradna » Programy

Problém se Správcem zvuku HD

Ahoj, mám notebook Acer Nitro 5 AN515-42...Je nový a po připojení sluchátek i reproduktorů se mi zvuk zdál divnej (jako z jeskyně)...tak koukám a ve Správci zvuku HD ( není to ani popsáno jako u mého starého Asusu "Správce zvuku realtek HD") mi chybí karta s efektama (chcete-li ekvalizér)Ve správci zařízení mám 2 položky-AMD High definition audio device a Realtek high definition audio a obojí mají dle počítače aktuální ovladače.Ve volbách zvuku mám také 2 položky -Digital display audio (AMD High definition audio device ) - hlásí nezapojeno a pod tím speakers (Realtek high definition audio) připojeno a je to výchozí zařízení.Máte někdo podobnou zkušenost? Prosím o radu, moc děkuji.

Odpovědi na otázku

Nainstaluj zpátky originální ovladač zvukovky. A zakaž automatickou aktualizaci ovladačů, jinak ti tam zase MS nacpe ten svůj generický polofunkční zmetek.

a nevíš kde seženu ten původní ovladač? na webu aceru je jen nejnovější...