» Poradna » Programy

Problém se sony walkman

koupil jsem si mp4,mp3 přehrávač sony walkman NWZ-S545 16 GB

mám problém se sluchátky práve sluchátko škvrčí,zkoušel jsem i vyměnit sluchátka ale pořád to samé,není to chyba toho přehrávače?, neví někdo co s tím?

Odpovědi na otázku

nikdo neví? :/

No, tak nějak selským rozumem .... pokud Ti tam "škvrčí" jakékoli sluchátka, tak to s největší pravděpodobností bude asi skutečně chyba toho playeru, že ? Mít takovou smůlu že vyzkoušíš desatery sluchátka a všechny by byly vadné, to je nepravděpodobné, že ?
Takže rada zní, nevrtej do toho, reklamuj to a propříště se pokud možno vyvaruj značky Sony, těm jediné co se kdy povedlo byly Audiokazety

hele každý výrobek co mám doma od sony je plně funkční už přes 5 let a problémy snimi nebyly, jenom prostě jsemn natrefil na mp4 přehrávač který mi nedali v novém balení ale z výstavy...