» Poradna » Programy

Problém se Sony Vegasem

Zdravím mám jeden problém se Sony Vegasem. Když na OBS nahraju záznam z webky tak je všechno ok, ale jakmile ten záznam dám do Vegasu tak celý obraz chytne načervenalou barvu a ta tam zůstane i po renderu, nevím kde bych to v tom Vegasu mohl nastavit,aby to tu barvu videa vůbec neměnilo ale zůstala stejná jako z OBS

Odpovědi na otázku

zkoušels podporu Sony? Vegas není levný software a platící klient má nárok na podporu.

Mě stál Vegas PRO 15 přes hublebundle $25, mě to nepořijde drahý. :)

Tak tos vychytal mega dobře, já ani nevěděl že se dá Sony Vegas někde takhle se slevou koupit

Dobrý tak jsem znovu mrknul na YT navod a nastavil si znovu podle videa rendering settings a uz jsou barvy ok, asi jsem někde s něčím blbnul a zapomněl to vrátit do puvodniho stavu (vegas tedka prozkoumavam :D)Takze se omlouvam za zbytecne ruseni uz je to ok :)PS: Kdybyste nevedeli rady tady tak bych samozrejme psal na podporu,ale celkove s touto poradnou mam dobre zkusenosti protoze vetsinou do par hodin co napisete dotaz tak se najde nekdo kdo tomu rozumi a pomuze vam, podpore to vetsinou trva nekolik dni. Navic tady mi poradite cesky coz je taky male + :D