» Poradna » Programy

Problém se Social clubem od Rockstaru

Zdravíčko, mám problém se Social clubem od Rockstaru.Mám od vánoc nové PC, ve slevách jsem koupil GTA 5 a normálně hrál. Po nějakém čase, jsem se ovšem nemohl přihlásit do social clubu. Respektive, píše tu tuto hlášku: " update service is unavailable code 202" , prostě se nemůže připojit.Hledal jsem teda kde se mohla stát chyba a napadla mě jedna možnost. Hrál jsem totiž i Maxe Payna a stáhl jsem si tam češtinu. Ta čeština byla hodně zvláštní a byla tam možnost zaškrtnout nějaký ofline mode, což jsem pohužel udělal. Podobný problém už někdo měl, viz. stránka s tou češtinou: https://prekladyher.eu/tema/max-payne-3.1082/Samozřejmně google jsem zkusil a co jsem rozumněl (mám fakt blbou angličtinu), to jsem udělal. No vlastně na netu je jen jedno řešení a to změna DSN. Nic z toho nezabralo. Věci jako přeinstalovat hru, smazat všechny soubory, to jsem taky zkoušel. Jak u GTA tak u toho Maxe. Ten Max P. pochopitelně nejede taky. Klasicky přes web, se můžu na Social C. normálně přihlásit, ale to je mi asi k ničemu. Takže už vážně nevím, nenapadá mě co s tím dělat, zkouším jestli někoho něco nenapadne. //email do názvu dotazu opravdu nepatří. Admin//

Odpovědi na otázku

Ty máš rád SPAMy, že?

Jo hned jak jsem to odeslal jsem si nadal. Uprimne ani nevim jak se mi to povedlo, nejsem prihlášeny tak to nemuzu smazat a navic specham do prace ..