» Poradna » Ostatní

Problem se sluchátky Beats Solo3 Wireless

Zdravím, mám sluchátka Beats Solo3 Wireless a mám problem.. když chci poslouchat hudbu bezdrátově přes Bluetooth, hraje jen jedno sluchátko, ale když posloucham přes kabel jdou obě, nevíte jestli se to dá nějak nebo někde dat opravit? Už k nim bohužel nemám doklady abych je mohl poslat na reklamaci.Děkuji za každou případnou odpověď..

Odpovědi na otázku

Zkousel jsi jiny zdroj?

Ano, původně jsem myslel ze bude nějaký problem v mobilu, mám iPhone a zkoušel jsem veškerá možná nastavení, tak jsem sluchatka připojil k mobilu s jiným OS a problem přetrvává.

Je mozne, ze bude bluetooth modul v riti.Jelikoz s tim nic neudelas, tak jedine servis.

A existuje nějaký místo kam to muzu odnést a dokázali by mi to opravit? Jelikož pochybuju ze u nás (v Plzni a cele ČR) je někde autorizovaný prodejce nebo servis Beats. a jelikož nemuzu najit doklady tak je nemuzu poslat na reklamaci.

mno, zkus googlit, případně se zeptej prodejce - na záruční opravu ti to bez dokladů nevezmou, ale není důvod, proč by ti nemohli říct, kde je servis.

Dobře, Diky za rady.

Děkuji, vim už kam s tím půjdu, snad mi tam s tím pomůžou. Diky moc. ❤️

Dobrý den, šlo by se připojit androidem na sluchátka beats solo 3 wireless?

Ano jde to jen mi taky blbne jedno sluchátko asi taky ten Bluetooth modul...