» Poradna » Web a internet

Problém se síti

Zdravím, dlouho mám problémy s mým PC... Poslední dobou hodně blbne.Mám dnes zničehonic problém se síti, v kolonce na ploše ukázano, že internet nejde. V nastavení adaptéru nemůžu změnit ze Zakázáno na Povolit. Oh ano... Zapomněl jsem dodat, že jsem omylem odinstaloval ,,Klient sítě Microsoft", ale i tak předtím internet nefungoval. Když ho chci nainstalovat zpátky, tehdy toho Klienta, sekne se mi ta plošná když kliknu na přidat. Tak samo když dám tlačítko Povolit, Furt se mi ukazuje kolonka ,,Připojování".Moc bych byl rád za každou pomoc.Předem díky za odpovědi.

Odpovědi na otázku

Beletria pre Facinu, ziadne technicke data, na ktore by sa dalo radit.Zavolaj si cloveka znaleho.Pacient, ktory si mysli, ze sa da poradit, aj ked nenapise nic o hardvery a nenapise ani OS, stejne nepochopi ani odbornu radu.

Mě ze zdá, že vás tady platí za ,,Vtipné" odpovědi, co se týče vaších argumentů.PC:CPU: 2x intel Pentium 4 3.00GHz (Nechápu proč 2x)MB: P5N e-SLIGPU: Nvidia GeForce 8600 GTSRAM: 2x 1Gb 600MHz

Mě ze zdá, že vás tady platí majitel portalu, ktory si zvysuje navstevnost.Ale mne je to o ho*vne, nenapisal si (ani na druhy pokus OS).Tvoja zakladna doska ma podporu vyrobcu (vcetne sietovky LAN) len na Win 8.1(Tvoj OS je stale tajny, ale samozremne su neschopni radcovia)Napis konecne verziu OS (mala byt v dotaze), pripadne nainstaluj ovladac pre sietovu kartu, presne na Tvoj hardver a presne na Tvoj OS (vcetne 32 / 64 -bit).

OS: Windows 7 Professional (SP1) 32 bit

"Tvoja zakladna doska ma podporu vyrobcu (vcetne sietovky LAN) len na Win 8.1"A je to. Ani to nebolelo.

To je pěkná záhada, když mi včera ještě šel :\

Tak resetuj router tím tlačítkem pro reset.

To je od tebe ošklivé. Myslíš, že to potom dá dohromady?

Koho tím myslíte a proč vůbec tohle?

To je na =ss=. Velmi špatná rada, pokud bys ji vzal doslova.

Já nemyslím reset do továrního nastavení,ale jen restart routeru a k tomu je tam tlačítko.Nám vypadl proud a nešel internet,tak jsme použili ten restart a hotovo.

Pro restart je jednodušší a hlavně bezpečnější vytáhnout napájecí kabel. Výraz reset je vyhrazen pro návrat do továrního nastavení.

Tak schválně chytráku ... 10 let stará deska má i ovladače na win 8.1. A co nebolí?

Ano, na závěr do diagnostice se mi ukázala neplatná konfigurace

začni tím že sem dáš výpis ipconfig -all

To jakože budu opisovat tolik? Jestli teda nejde o heknutí do pc ip pošlu...

Vlastně nemám platnou konfiguraci IP adresy

Zdravím, problém jsem vyřešil nainstalováním Klienta sítě Microsoft.Vše už je vyřešeno!

Hura, ale keby som bol clenom komisie v spolocnosti ktora robi nabor zamestnatcov, tak nemas sancu.

Zkus "obnovení systému" na dobu dky to fungovalo