» Poradna » Počítačové sítě

Problém se sítí

Potřebuji poradit na Google chromu mi nejdou načítat nějaké stránky např. ulož to a nebo mám problém s načtením aplikace Steam poradí mi někdo kromě toho že bych se měl obrátit na správce sítě ?

Odpovědi na otázku

Jestli to náhodou váš správce sítě nezablokoval záměrně Jediné řešení je obrátit se na něj.

No to asi ne nemá důvod něco takového blokovat

jestli to je ve firme, tak duvodu je spusta, minimalne ze nechce mit nelegalni veci na firemnich pocitacich

To právě ne týká se to domácího internetu :/

Co takhle napsat podrobnosti: je to síť, kde připadá do úvahy blokování těchto stánek (podniková síť, například)?Jiné prohližeče než Chrome fungují?A co ten chrome hlásí? Z toho se dá odhadnout, jesti není problém už třeba v DNS serveru.Zkus nastavit velikot MTU. http://it.cestuji.info/nejdou-otevrit-nektere-st... (tento problém se vyskytuje obvykle po použití nějakého tunningového nástroje, který nastaví zákaz dělení paketů. )