» Poradna » Programy

Problem se siti ve Win 98

Mame sit PEER-TO-PEER a docela zajimavy problem s ni. Kdyz se z jednoho pocitace ulozi (okopiruje) soubor na druhy, tak tento soubor pak nejde na druhem pocitaci otevrit. U ostatnich pocitacu je vse OK a dela to pouze tento. Soubor nelze otevrit ale ani na ostatnich pocitacich. Vsude jsou nainstalovane Win98SE. Poradite nekdo ?

Odpovědi na otázku

budeš muset napsat víc, než jen "nejde otevřít". Takhle asi nikdo neporadí...

U nekterych karet s chipem Realtek je treba pouzit firemni ovladace, ne genericke z Win. Jinak se ztraceji data (preneseny zip soubor nejde rozbalit apod.).