» Poradna » Programy

Problém se hrou zaklínač 2

Zdravím... Mám nemilí problém se Zaklínačem 2, neustále se sám vypíná. Chci například hru uložit nebo dát talenty a hra se prostě vypne tím způsobem, že spadne do windowsu... Žádný error ani podobná chyba, prostě se vypne a dál nic. Problém začal až dnes. 3 dny jsem hrál hru normálně a vše šlo v pořádku. Zkoušel jsem restartovat pc a pak jsem ho vypl na nějakou dobu, ale hra padá dál. Nevíte co s tím ?Hru mám zakoupenou na steamuSestava: windows 7 32bitGrafická karta: GeForce GT 730Procesor. Intel Core i5 650Ramky : 4GB

Odpovědi na otázku

dej pravým na tento počítač -> spravovat -> prohlížeč událostí -> protokoly sys. windows a pak bud aplikace, nebo systém - ta chyba by tam měla být (najít dle času pádu)