Problém se dvěmi obrazovkami

Dobrý Den, mám problém s obrazovkami. Když připojím TV a monitor, nejde TV a nejde ani samostatně. Vše mám aktualizované.MB: GIGABYTE GA-970A-D3GK: SAPPHIRE AMD Radeon HD 7770 GHz Edition

Odpovědi na otázku

Máš funkčné kabely správne zapojené?

Ano, mám.

A máš na TV správně vybraný vstup? Ne všechny TV dokážou automaticky přepnout na vstup, do kterého je posílán obrazový signál (zvlášť pokud je obrazový signál posílán do dvou vstupů současně - např. do hdmi1 z PC a do hdmi2 ze set-top boxu)...

Set-top box nemám, ani jiné zařízení, které by využívalo HDMI. I když zapojím jen TV, tak i tak se žádný obraz neukazuje.

Jaky rozliseni zvlada televize, jaky rozliseni mas na PC? Pripojujes to jako rozsireni plochy, nebo klonovani?

TV Full HD, monitor 1366x768. Připojuji jako rozšíření plochy.

A máš přepnutou televizi na správný vstup? Z počítače vede kabel do televize. V televizi je kabel připojen do hdmi 1. Máš na televizi nastaveno, aby televize zobrazovala obrazový signál, který přijímá z pc do hdmi 1? Přepínání mezi obrazovými vstupy je na dálkovém ovladači často popsáno jako input source nebo AV/TV apod. Přesně ti to řekne manuál k televizi.

Ano, mám přepojeno na správný vstup.