» Poradna » Notebooky

Problem s zapnutim Lenovo legion y520

Mam problem s zapnutim Lenovo legion y520 konkretne s tlacitkom sa mi zda ze je stlacene do vnutra a nejde ale ked dam notebook do nabijacky tak svieti ze sa nabija ale nejde

Odpovědi na otázku

treba dat dole horny kryt, a bud mas cele tlacitko v tom kryte alebo je naletovany spinac na doske. V prvom pripade ti asi pomoze len lenovo servis, v druhom pripade ak sa zapne stlacenim spinaca, tak na kryte urvi tlacitko a budes to zapinat tym spinacom.. neviem ci to dobre vysvetlujem, ale lepsie ma nenapada..