Problém s windows XP

Prosím moc o radu. Mám Windows Xp professional a niekedy sa my stane že zanrzne a keď ho reštartujem my vyhodí modré okno a volačo písané o hardvery. Robí to niekedy raz za mesiac inokedy raz za dva týždne. a musím nainštalovať odznova celý systém. prosil by som o radu kde može byť chyba či vo Windowse alebo v hardvery alebo v internete. Ďakujem moc za rady.

Odpovědi na otázku

Zrejme problem s pameti.

chtělo by to upřesnit "volačo písané o hardvery" není prostě dostačující pokd chceš poradit

vypisuje to odstrániť alebo odpojiť. hardvér bol nesprávne nainštalovaný nepíše aký a potom nejaká adresa "chyba"