» Poradna » Programy

Problem s Windows Media Player

Dobrý večer, mám problém s programom Windows Media Player vo Windows-e 7 Home premium, prehrávač mi nedokáže nič prehrať, ani .MP3, ani .avi a žiadne iné súbory, vždy vyskočí hláška Prehrávač Windows Media Player narazil na problém počas prehrávania súboru. Skúšal som ho aj vypnúť a zapnúť v suciastiach systému ale nepomohlo to..Viete mi poradiť ako ho spojazdniť? Vďaka

Odpovědi na otázku

Obnovit systém (záloha OS, bod obnovy) do doby kdy to fungovalo.

Notebook je čerstvo preinstalovany,sú tam základné veci (Office, prehliadač,drivere k tlačiarni) takže v tomto problem nevidím, pri prvom spustení som dal odporúčané nastavenia ako vždy a nefunguje..na inom počítači ktorý je inštalovaný z tohto .ISO súboru všetko funguje..

Uvažuj logicky:1. Instalačkou to není > funguje na jiném PC2. HW závada3. Třetí možnost neexistuje.Co ty na to??

Tak ja neviem, preto sa pýtam tu aby mi niekto poradil, keďže zajtra ho mám odovzdať majiteľke.

Zkus tuto instalačku https://goo.gl/6rghf2 obsahuje drivery + záplaty.

Preinstalovavat to už nechcem, trvalo by to dlho a zajtra ho musím odovzdať..

No tak ho odovzdaj.....

A co taková chyba při instalaci? Je u toho druheho pc naprosto stejna hw konfigurace, jsoutam stejne ovladace? Nezapomente, ze win si taha drivery sam jak se mu zachce. Chci rict, ze tak jak jste to popsal, tak jednoduche to nebude.

P.S. pokud chcete snadne a jednoduche reseni, hodte tam vlc a netrapte se s tim. Bezte se vyspat, zitra vas ceka dlouhy den.

Tento je notebook, to druhé je počítač, len hovorím že chyba inštalačky by to byť nemala, keďže na druhom počítači ide bez chyby..Dá sa niekde stiahnuť Windows Media Player?alebo nejaký repair,poprípade nejaký kodek aby už všetko fungovalo?

Existuje nepřeberné množství přehrávačů mnohem lepších než WMP.

Jsou i jiné a lepší přehrávače, jak bylo řečeno. Na hudbu používám Foobar2000, nebo Winamp, na porno VLC