» Poradna » Notebooky

Problém s Windows 8

Ahojte, mohl by mi prosim Vás někdo poradit? Mám takový problem s notebookem Předevčírem jsem notebook akorát restartovala a poté mi nechtěl vůbec naběhnout, jen se tam pořád něco točilo, jak kdyby něco nabíhalo. Přibližně po 12 hodinách furt to samé, takže jsem se ho pokusila znovu restartovat, opět to samé. Po dalším restartu jsem se dostala před tu modrou obrazovku k obnovení systému do původního nastavení. Notebook jsem tedy obnovila a spustila, dostala jsem se k prvotnímu nastavení systému (V jaké oblasti žiju, rozložení klavesnice apod.) To jsem vše normálně udělala a poté se mi začal načítat Windows s nápisem, ať počkám, že to chvíli potrvá.... po přibližně minutě se notebook restartuje a chce znovu nastavit prvotní nastavení, takhle pořád dokola.Předem děkuji někomu hodnému za odpověď! :) S pozdravem Silva

Odpovědi na otázku

Asi reinštalácia. Neviem či pomôže sfc/scannow z inštalačky. Ale radšej čistá inštalácia. Dúfam, že zálohu svojích vecí máš. Teda ak obnova bola úplná s vymazaním všetkého

píše to ted problem s D:/WINDOWS/System32/Logfiles/Srt/SrtTrail.txta vsechny soubory jsem si umyslně smazala, jen aby šel notebook, a stále nic

Ak je OS poškodený viac ako sa patrí, obnova Ti nepomôže. Ani mne to nepomohlo. Niečo sa pokazilo, hodinky šli prirýchlo a po reštarte to čo si zažila Ty. Načítavanie.... nekonečno. Skúsil som dať obnoviť - neuspešne. Vykašľal som sa na 2 dňové trápenie a za 12h som mal OS ako som chcel a zrejme aj o kúsok rýchlejší s tým, že už do OS nenaťahám všetko, čo som za x mesiacov vtedy inštaloval a odinštaloval, takže je šanca, že teraz budem mať čistejší OS dlhšie. A samoz. mám už zálohu (chcel som si jju urobiť, ale oddiaľoval som to a staré boli zmazané). Už vieš prečo sa robí záloha?

- Otestovat HDD (HDD Scan)- Otestovat RAM (memtest)- Zálohovat data, provést čistou reinstalaci systému z DVD (ne ze zapraseného recovery od výrobce, to smažte).- Ovladače stáhnout pouze ze stránek výrobce.- Aktualizovat operační systém.- Zálohovaná data proběhnout ESETem, Kasperskym, Antimalwarebytes nebo jiným funkčním antivirem.Pokud Vám některý z výše uvedených kroků činí problémy, zaneste NTB do nejbližšího slušného servisu.