» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s Windows 10 pro

Zdravím, takže klisicky jsem si pořídil nový PC a w10 pro po vložení kódu jsem normálně nainstaloval w10 pro pak jsem se přihlásil přes můj Microsoft účet, ale z nějakého důvodu to po mně chce aktivovat w10 pro nechápu proč vždyť to má fungovat na 1 zařízení ne na 1 účet pak jsem to teda resetoval a w10 pro to po mně chce aktivovat jako co se s tím stalo f*uck moje money nevíte co s tím

Odpovědi na otázku

odkial mas to cislo?

..licencny kod na win10

Ale odkud, nekde koupeny online od pochybného webu, klasika, smolicek.

Napsat na konec otázky otazník a nahlásit prodejce warezu Microsoftu a PČR.

Nekupuj od podvodníků nelegální licence, ale v normálním obchodě oficiální.

Vzhledem k tomu, že jsi nejspíš žádný W10 Pro nekoupil tak se nemůžeš divit, že to nefunguje

... tak Google mi " klisicky " našel toto: https://poradna.dama.cz/klimaktericka.php ...

Reklamuj tam, kde jsi koupil. A pořádně to prodejci osol. ☺