Problem s win server 2003

nazdar, mam taky problem, chcem sa kuknut na 1 server u nas v skole ale ked zapojim monitor tak len preblikne ako keby tam bol usporny rezim a vobec nereaguje na zapojeny mys alebo klavesnicu. Co moze s tym byt?vdaka.

Odpovědi na otázku

od poslednej prace bola mys aj klavesnica fyzicky odpojena. Brani ti nieco pripojit sa cez vzdialenu plochu? (adminovske heslo predpokladam mas...)

praveze ani nie, kedze admin co to ma na starosti je momentalne mimo... Islo by to teda nejak cez ten monitor?

nie, lebo na konzolu (monitor) ta pusti tiez iba so spravcovskym kontom