» Poradna » Windows (a jiné OS)

Problém s WIN, nelze načíst

ZdravímUž si nevím rady. Bohužel svojí chybou jsem nainstaloval do počítače aplikaci jménem YUMI multiboot USB, tady touhle aplikací mělo jít nějak vyčistit pc od virů nebo malwerů.. bohužel jsem něco pokazil a po restartu se objevila tabulka která měla ale bylo tam pouze jenom ANTIVIRUS TOOL a ten je nefunkční ( viz. foto https://ctrlv.cz/ZmDC ) , tím pádem mi tam chybí něco ve smyslu Windows .... . Z této tabulky nelze nějak odejít a vrátit se zpět do systému např. nejakým příkazem. Za veškerou radu budu vděčný. Děkuji Aplikace - https://www.pendrivelinux.com/yumi-multiboot-usb-creator/

Odpovědi na otázku

A ta uplne prvni polozka v seznamu nefunguje?

Jak tu padlo, to je prostě výběr OS a zvolil bych tu první variantu. Navíc z tohodle se nemůže jít ani nikam vrátit, protože se to spustí ještě před zavedením OS.

Yumi je ale aplikacia na vytvaranie bootovacich usb. Multi je preto, lebo vie vytvorit boot usb s viacerymi systemami. Napr. Win, linux, kadejake zachranne a pod.Ak ste v aplikacii ale pustil vytvaranie boot na systemovy hdd, tak to ste si ale premazal system. Ak pc pustate z usb kluca, volte prvu polozku. Pripadne vytiahnite usb kluc z pc.AKo som pisal, Yumi vytvara bootovatelne usb, a tak si cez neho viete vytvorit nejaku usb flashku napr. s antivirusovymi prgm. a pod.

No tak jsem zkusil dát tu první možnost a po stisknutí naběhne pouze příkazový řádek a bliká tam BOOT

Tak teď nabootuj z USB a podívej se, jestli je na disku ještě vůbec Windows.