» Poradna » Web a internet

Problem s wifi

Zdravím potřeboval bych pomoct mám notebook s nově naistalovanym windows7..A když jsem připojeny na wifi tak internet jede uplně pomalu.. A přijde mi jak kdyby ten noteebok kradl signal wifi ze všech zařízení , když mam zaply notebook na wifi a telefon tak internet na telefon jde tak tak .. Jakmile vypnu wifi na notebooku wifi na mobilu jede rychle a perfektne .. nevíte co stim?

Odpovědi na otázku

Zkontroluj nastaveni wifi na ntb (WMM, sirka pasma .... )MP

A kde to najdu to nastavení?

Vlastnosti síťového rozhraní, v tomhle případě wifi karty.Pak si projdi běžící aplikace v notebooku - např. torrentový klient, nebo jiná aplikace která intenzivně komunikuje po síti dokáže wifi spolehlivě zahltit.